ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Honaz Belediyesi spor faaliyetlerine devam ediyor. Belediye tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Mahalleler arası Halı Saha Turnuvası’nda son maçlar adeta nefes kesti. Grup aşamasının ardından çapraz eşleşme yoluyla devam eden süreçte yarı finale Haydar, Hisar, Hürriyet ve Kocabaş Mahalleleri kalmıştı. Oynanan maçların ardından Hürriyet ve Haydar Mahallesi, finale adını yazdırmayı başardı.
Final maçını Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek de izlerken maç öncesi her iki takımada başarılar diledi. Maça hızlı başlayan ve maç boyunca oyun üstünlüğünü elinde tutan Hürriyet Mahallesi takımı maçtan da 8-3 galip ayrılarak Cumhuriyet Kupası’nda şampiyonluğunu ilan etti.
Maç sonu oyuncuları tebrik eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ‘’Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Mahallelerimiz bu sahada bir araya gelerek hoş zaman geçirdiler ve kaynaştılar. Biz bu tip etkinliklere devam ederek birlik ve beraberliğimizi en üst seviyeye çıkaracağız. Şampiyon olan takımımızı kutluyorum. Turnuvaya katılım gösteren takımlarımıza da teşekkür ediyorum’ dedi.
Şampiyon takım ve dereceye giren takımlar ödüllerini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında Başkan Kepenek’in elinden aldı. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒Honaz Hal─▒ Saha Turnuvas─▒