ÜST YAPI PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, HONAZ’IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR...

Belediyemizce İlçemiz Hürriyet Mahallesinde başlatılan alt ve üstyapı projesi hızla devam ediyor. Planlanan çalışmanın da yaklaşık % 30’u tamamlandı. Altyapısı yenilenen cadde ve sokaklarda yürütülen üstyapı çalışmaları kapsamında ilk olarak Kazım Karabekir Caddesi sıcak asfalt ile kaplandı. Bunun devamında Osman Nuri Filiz Caddesinin, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ile kesişen bölümüne kadar sıcak asfalt dökümü tamamlandı. 26 Eylül 2012 tarihi itibariyle Hürriyet Mahallesi Yaşar Doğu Sokak’ta kilit taşı döşeme çalışmaları başlanarak ilk etabı tamamlandı. Ayrıca bir ekip de Höyük Caddesi ve Kazım Karabekir Caddesinde kaldırım betonu dökme işlerine devam etmekte.
 İlçe tarihinin en kapsamlı ve maliyetli projelerinden olan üstyapı projemiz de, altyapı projesine paralel yürütüldüğünden sonuçlanma dönemine girmiştir.  Bu yıl sonuna kadar, hava şartlarının da uygun olması halinde Hürriyet Mahallemizin tüm sokakları kilit taşı ile döşenerek yürütülen çalışmaların tamamlanması hedeflenmektedir. Üstyapı çalışmaları kapsamında ki tüm maliyetler Belediyemizin öz kaynakları ile karşılanmaktadır.

Bu çalışmalar ve önceki yapılan yatırımlar ile birlikte 8 yıl öncesine kadar adeta koca bir köy görünümünde olan ilçemizin de çehresi de hızla değişmeye başlamıştır.  ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

üst yapı çalışmalarıüst yapı çalışmaları