BAŞKAN KEPENEK MAKAMINA DUALARLA OTURDU.

Honaz’da 31 Mart seçim sonuçlarının iptal edilmesinden sonra 2 Haziran’da yapılan ikinci seçim sonrası başkan seçilen Yüksel Kepenek, mazbatasını aldıktan sonra Honaz Belediye Başkanlığı makamına geçti.
Mazbatasını aldıktan sonra ilk olarak seçim çalışmalarında kendisine büyük destek veren ve geçtiğimiz cuma günü vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Aslan’ın mezarını ziyaret eden Kepenek buradan Honaz Belediyesi’ne geçti. Belediye Başkanı Kepenek’i Honaz Belediye personeli kapıda karşıladı. Beraberinde ki kalabalık ile birlikte personelle tek tek tokalaşan Başkan Kepenek daha sonra makamına geçti. Başkan Kepenek burada yapılan dua sonrası resmen görevine başladı. Kısa süre makamında kalan Başkan Kepenek daha sonra belediye binası dışında kendisini bekleyen kalabalığın yanına gitti. Burada vatandaşlara kısa bir konuşma yapan Kepenek, saygı duruşunda bulundu. Katılımcıların hep birlikte İstiklal Marşı’nı söylemesinden sonra kısa bir konuşma yapan Başkan Kepenek, Milletvekili Kazım Aslan’ı bir kez daha andı; “Keşke o da burada olsaydı.” dedi. Meydanda toplanan halka seslenen Kepenek, “Artık seçim geride kaldı. Honazımız için en güzelini yapmak için yola çıktık. Bu saatten sonra kimsenin kalbini kırmadan yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. İlçede görev yapan eski belediye başkanlarına yaptıkları hizmetler için teşekkür eden Kepenek daha önce belediye kayyuma bırakıldığı için bir devir teslim töreni yapılmadı. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Y├╝ksel Kepenek Makam─▒na Ge├žti.Y├╝ksel Kepenek Makam─▒na Ge├žti.Y├╝ksel Kepenek Makam─▒na Ge├žti.Y├╝ksel Kepenek Makam─▒na Ge├žti.Y├╝ksel Kepenek Makam─▒na Ge├žti.