’’ÖZEL’’ GENÇLERDEN BAŞKAN DEVECİOĞLU’NA ZİYARET

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Denizli’de eğitim gören bir grup zihinsel engelli öğrencileri ve ailelerini ağırladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Devecioğlu, zihinsel engelli çocukların eğitim kalitesini yükseltmek, öğrencilerin ilerleyen yaşamlarında kendi kendilerine yetebilir hale gelmelerini sağlamak için herkesin yeterli desteği vermesi gerektiğini söyledi.
3 Aralık Engelliler Günü ve Haftası münasebetiyle, Honaz Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesinde düzenlenecek bir program vesilesi ile ilçeye gelen gençler, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaret ettiler. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Devecioğlu, kendilerine çeşitli ikramlarda bulunarak onlarla hasbihal etti.
Ziyarette öğrencilere nezaret eden velileri ve Honaz Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Seher Kılıç’ta okulda gerçekleştirecekleri faaliyetler ile ilgili Başkan Devecioğlu’na bilgi verdi. Özel eğitimli öğrencilerin aktivitelerini tanıtmak ve çalışmalar hakkında bilgilendirmek amacıyla resmi kurumlara ziyaretler yaptıklarını ifade eden Kılış, bu öğrencilerin topluma kazandırılması için çalıştıklarını belirtti.
Başkan Devecioğlu, ziyarete gelen tüm gençlere hediyeler vererek onlarla hatıra fotoğrafı çekildi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Özel eğitimli gençlerÖzel Eğitimli GençlerÖzel Eğitimli GençlerÖzel Eğitimli GençlerÖzel Eğitimli Gençler