KALDIRIM DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

 İlçe genelinde sürdürülen kaldırım düzenlemelerinin bir bölümü olan Hürriyet Mahallesi Höyük Caddesi üzerindeki yaklaşık 1250 metrelik güzergâhta ortalama 3 metre eninde çift yönlü kırmızı renkli beton kaldırım yapımına başlandı. Önceki aylarda asfaltlama ve yol çizgi çalışmaları tamamlanan caddenin kaldırımlarını düzenleyen ekiplerimiz, geçtiğimiz Perşembe günü beton döküm çalışmalarına başladı.

Beton dökme ve boya çalışmalarının etaplar halinde yürütüleceğini ifade eden Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Höyük Caddesinde ki çalışmanın tamamlanması ardından Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ve diğer sokaklarımız üzerinde yaya kaldırımı çalışmasını başlatacak.

Devam eden çalışmaların yanı sıra tamamlanan düzenlemelerin ardından şirin ilçemiz Honaz’ın çehresinin değiştiğine dikkat çeken Başkan Turgut Devecioğlu,“Honaz’ın her bölgesinde farklı bir çalışma yapılmaktadır. Ekiplerimiz ile yaz-kış demeden gece gündüz halkın memnuniyetini artırmaya yönelik hizmetlerimiz durmaksızın sürecektir” ifadesini kullandı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kaldırım Taşı ÇalışmalarıKaldırım Taşı Çalışmaları