BAŞKAN DEVECİOĞLU’NDAN ANAOKULU SERGİSİNE ZİYARET

Honaz Belediyesi Anaokulu öğrencileri tarafından yılsonu sergisi açıldı.
Okul binasında düzenlenen sergide, öğrencilerin yıl boyu öğretmenleriyle yaptıkları etkinlikler sonucu ortaya çıkan el becerileri yer aldı.
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, serginin açılışında yaptığı konuşmada, sergilenen eserlerin öğrencilerin ne kadar yetenekli olduklarının göstergesi olduğunu, Anaokulu öğrencilerinin yaptığı eserleri çok beğendiğini ifade etti. Devecioğlu; her biri birbirinden güzel olan eserlerin çocukların kendilerine olan öz güvenlerin yansıttığını belirterek bu güzel çalışmalarda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.
Honaz Belediyesi Anaokulu Müdürü Tuncay Sökmen’de, okul öncesi eğitimin öneminin arttığı şu günlerde ailelere ve topluma okul öncesi eğitimin çocuğun gelişiminde ne kadar önemli bir yer tuttuğunu göstermek ve bilinçlendirmek adına sergi düzenlenmiştir.” dedi.
Açılışın ardından Başkan Devecioğlu sergiyi gezerek minik çocukların yaptığı birbirinden değerli çalışmaları gördü, eğitmenlerinden kısa bilgiler aldı. Devecioğlu minik öğrencilerle da hatıra fotoğrafı çekildi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Anaokulu SergisiAnaokulu SergisiAnaokulu SergisiAnaokulu SergisiAnaokulu Sergisi