HİSAR SOKAKLARI MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞTU.

İlçeye bağlı 22 mahallede yatırım ve hizmetlerine aralıksız devam eden Honaz Belediyesi, Honaz merkez Hisar Mahallesinde bir süre önce başlattığı yol düzenleme çalışmalarının sonuna geldi.
Denizli’nin Büyükşehir olmasının ardından mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde hizmet ve yatırım çalışmalarını hızla sürdüren Honaz Belediyesi, ilçenin 22 mahallesinde planlı bir şekilde çevre düzenleme, yol ve kaldırım yapım işleri ile istinat duvarları inşaat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Honaz merkez Hisar Mahallesinin Acar Sokak, Şen Sokak ve Korkmaz Sokaklarında başlatılan yeni yol açma, genişletme ve düzenleme çalışmalarının sonrası, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Mahallede stabilize halde bulunan yollar genişletilerek, toplamda 6 bin metrekare kilitli parke taşı ile kaplandı. Bu çalışmanın ardından kaldırımlarda düzenlenecek. Kışın çamurdan, yazın da tozdan etkilenen mahalle sakinleri de modern sokaklara kavuştu.
Yatırımlar sürüyor.
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “Büyükşehir Yasası ile ilçemizde mahalleye dönüşen tüm yerleşim yerlerimizde hizmet destanımızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi. Devecioğlu; “Honazımızın her bölgesine eşit şekilde hizmet götürmeye özen gösteriyoruz. Ekiplerimizin Hisar Mahallemizde sürdürdüğü kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile sokaklar daha modern bir hale kavuştu. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızı evlerinin avlusuna kadar toza çamura basmadan girecekleri sözünü vermiştik. Bu sözleri tek tek yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için hizmetlerimiz hızla devam edecek. Honazımızın her noktasını daha güzel bir hale getirebilmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.  


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Hisar Mahallesi ÇalışmalarHisar Mahallesi çalışmalarHisar Mahallesi ÇalışmalarHisar Mahallesi ÇalışmalarHisar Mahallesi Çalışmalar