DEV İSTİNAT DUVARLARI TAMAMLANMAK ÜZERE.

Honaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karateke Mahallesinde başlattığı istinat duvarı ve perde beton çalışmalarında sona yaklaştı. Büyük kısmı tamamlanan istinat duvarlarının bitirilmesiyle birlikte hem yolların genişletilmesi ile yeni yapılacak yollar korunacak,  hem de bölge daha güvenli hale gelecek.
Yerleşim yeri olarak eğimli bir alana sahip olan Karateke mahallesinde, yol genişletme ve düzenleme çalışmaları kapsamında toprak kaymalarının önüne geçmek ve hem vatandaşların hem de yolun güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak için istinat duvarı ve perde beton yapımı çalışmaları hızla sürüyor. İlçenin her köşesini nakış gibi işleyeceğiz hedefi ile hizmetlerini sürdüren Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Karateke Mahallesinde yapılacak yol çalışmaları öncesi yapımı süren perde betonlar ve istinat duvarlarının tamamlanması ile mahallemizin çok daha modern ve yaşanabilir bir hale geleceğini belirtti. Devecioğlu; “Karateke’de inşaatı süren taş istinat duvarı ve perde beton çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolların kilitli parke taşı ile döşenecek” ifadesini kullandı.   


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Karateke Duvar ÇalışmalarıKarateke Duvar ÇalışmalarıKarateke Duvar ÇalışmalarıKarateke Duvar ÇalışmalarıKarateke Duvar Çalışmaları