DEVECİOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu delegelerin yoğun katılımıyla Zebrano Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Oda Başkanları, delegeler ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.
İYİ ŞEYLER YAPTIK.
Genel kurulda yaptığı konuşmasında Oda Başkanları ve delegelerden helallik isteyen Başkan Çelikkol, 23 yıllık görev süresi içerisinde hep iyi şeyler yapmanın gayretinde olduğunu söyledi. Çelikkol; ' Oda Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve genel sekreterlerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Esnaflarımıza katkısı olabilecek her projeye destek verdik. Ben; görevi devralacak olan Turgut Devecioğlu başkanıma başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun.' şeklinde konuştu.
AHİLİK GELENEĞİ İLE AYDINLIK GELECEĞE
Tek liste olarak gerçekleştirilen genel kurulda görevi devralan Başkan Devecioğlu ise,  yaptığı konuşmasında, aldığı sorumluluğun farkında olduğunu, hep birlikte güç birliği yaparak, önemli projelere imza atacaklarını ifade etti. Başkan Devecioğlu; Bugün önemli bir günü yaşıyoruz. Öncelikle tüm oda başkanlarımıza ve delegelerimize, şahsıma ve ekibimize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine, bugüne kadar emeği geçmiş başta Musa Çelikkol Başkanım olmak üzere, yönetim kademelerinde görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Ahirete irtihal edenlere rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Tek cümle ile şunu ifade etmek isterim ki, hep birlikte ’Ahilik Geleneği ile Aydınlık Geleceğe’ cesur ve kararlılıkla yürüyeceğiz. ' şeklinde konuştu. 
 
 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel KuruluDenizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel KuruluDenizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel KuruluDenizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel KuruluDenizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel Kurulu