HÜRRİYET MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

 İlçemiz Hürriyet Mahallesine bağlı cadde ve sokaklarda kilit taşı döşeme çalışmaları öncesi altyapı yenileme ve düzenleme işleri tüm hızı ile devam ediyor. Mahallemize bağlı

Yaya Yolu -1 Sk.
Zafer Sk.
Bahçe Sk.
Cengiz Topel Sk.
Yaşar Doğu Sk.
Malazgirt Sk. ve 516 Sk.’ta devam eden çalışmalarda su ve kanalizasyon şebekeleri elden geçirilerek yenileniyor. Daha önce AYDEM ve TÜRK TELEKOM firmaları tarafından elektrik ve telefon hatları yeraltına alınan Hürriyet Mahallesinde, sokak aydınlatma direkleri de yenilenerek tasarruflu ve uzun ömürlü ampuller monte edildi. Sokaklarımızda kaldırım bordür işleri tamamlandıktan sonra kilit taşı döşeme çalışmalarına ara vermeden başlanacak. Bu Mahallemize bağlı Kazım Karabekir caddesinde altyapı çalışmaları daha önce tamamlanmış ve yol sıcak asfalt ile kaplanarak trafiğe açılmıştı.
Belediye Başkanımız Turgut Devecioğlu, vatandaşlarımızın ulaşımlarının daha rahat sağlanması ve temiz bir mahalleye sahip olmaları için sokaklarımızı bitirinceye kadar aralıksız bir şekilde çalışmamıza devam edeceğiz. Her çalışmamızda olduğu gibi bu çalışmamızda da bize destek olan vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.” ifadesini kullandı.


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yol ÇalışmalarıYol Çalışmaları