EĞİTİME DESTEK SÜRÜYOR!

Honaz Belediyesi,  eğitim ve öğretim kurumlarına destek olmak amacı ile okul bahçelerinde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.  Honaz Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri, ilçenin Kaklık Mahallesinde bulunan Osman Evran Çok Programlı Anadolu Lisesinde parke taşı döşeme öncesi çevre düzenleme çalışmaları başlattı.
KAKLIK OSMAN EVRAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNE PARKE TAŞI
Her yıl olduğu gibi bu yılda okulların eksiklerinin giderilmesi noktasında yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, ”ilçe sınırları içerisindeki okullarda eğitim kalitesinin üst seviyelere çıkarılması için koordineli olarak yapılan çalışmalar neticesinde, Belediye olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla ilçemiz Kaklık Mahallemiz Osman Evran Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Kaklık İlkokulu bahçelerinde, Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından düzenleme çalışmaları başlattık. İş makineleri ile gerçekleştirdiğimiz zemin düzenleme çalışmalarının ardından bu bölümler kilitli parke taşı ile kaplanacak. Honaz Belediyesi olarak ilçe sınırlarında bulunan okulların eksiklerinin giderilmesi ve daha rahat bir ortama kavuşturulması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “dedi.
EĞİTİME DESTEK OLUYORUZ
Başkan Turgut Devecioğlu; “Okul bahçelerinin düzenlenmesi, çevresindeki sokakların asfaltlanmasının ve kaldırımlarının yenilenmesi öğrenciler açısından çok önemli. Sosyal belediyecilik anlamında belediyemizin imkânları ölçüsünde okullarımıza destek olmaya devam edeceğiz. En büyük yatırım insana olan yatırımdır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kaliteli ve düzenli bir ortamda eğitim almaları çok önemli” şeklinde konuştu. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kaklık ÇPLKaklık ÇPLKaklık ÇPLKaklık ÇPLKaklık ÇPL