YENİ CAMİ’DE ÇEVRE DÜZENLEMESİNDE SONA YAKLAŞILDI.

Honaz’da hizmet veren eğitim kurumlarına ve camilere çevre düzenlemesi ile alt yapı desteği sağlayan Honaz Belediyesi, çalışmalarına son hızla devam ediyor.
Bu çalışmalar çerçevesinde Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Cumhuriyet Mahallesinde halk arasında Karaçalı Cami olarak bilinen Yeni Cami çevresinde kilit parke ve peyzaj çalışmaları devam ediyor.
İlçedeki eksikliklerin giderilmesi ve vatandaşların yaşam şartlarını kolaylaştırma noktasında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “ İlçemizi modern bir kent olarak geleceğe taşımak için bu zamana kadar birçok projeyi hayata geçirdik. Honaz Belediyesi olarak projelerimizi halkımızın talepleri doğrultusunda şekillendirmeye gayret ediyoruz. Halkımızın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yapmış olduğumuz çalışmalarda bunlardan bazıları. Bu kapsamda ilçemizde bulunan ve vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarından camilerimizde gerekli olan tüm çalışmaları özveriyle gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet Mahallemizde yer alan Yeni Cami’de de yeşil alanlar, yeni şadırvan ve tuvalet inşaası ile dekoratif perde beton ve kilitli parke taşı döşeniyor. Yapılan çalışmaların ardından ilçemizin en eski camilerinden olan Yeni Camiimiz ve çevresi daha güzel ve şık bir görünüme kavuşacak” şeklinde konuştu. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Yeni CamiiYeni CamiiYeni CamiiYeni CamiiYeni Camii