HONAZ 19 MAYIS GENÇLİK KONSERİ İLE COŞTU

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Gençlik Konseri, Honaz Belediyesi Düğün Salonunda yapıldı. Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti İlçe Başkanı Zekeriya Akan, Gümüşler Önceki Belediye Başkanı İbrahim Cinkaya, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaşın katıldığı konserde, Denizlili Sanatçı Efe, seslendirdiği türküler ile katılımcıları hem coşturdu, hem de hüzünlendirdi.
Honazlı vatandaşların ve özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği programda yaklaşık 2 saat sahne alan Efe ve orkestrası, yöresel türkülerle birlikte farklı sevilen parçaları da halkın beğenisine sundu. Zaman zaman müziğin ritmine kapılan gençler, türkülere oynadıkları oyunlar ile renk kattılar.
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, '19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Konserimize halkımız büyük ilgi gösterdi. Programa türküleri ile renk katan değerli sanatçımız Efe’ye ve yine gecemize katılım saylayan tüm misafirlerimize ve hemşerilerime de teşekkür ediyorum' dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Gençlik KonseriGençlik KonseriGençlik KonseriGençlik KonseriGençlik Konseri