HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK!

Honaz Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler faaliyetleri çerçevesinde, ’Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok’ sloganıyla engelli vatandaşlarımıza ulaşmaya devam ediyor.
Bugüne kadar yaklaşık 20’yi aşkın engelli vatandaşımıza akülü ve aküsüz tekerlekli sandalye, özel donanımlı tekerlekli sandalye ve çeşitli ortopedik malzemeler hediye eden Honaz Belediyesi, geçtiğimiz hafta içerisinde Kocabaş mahallesinden Ahmet Bilgin, Cafer karagönlü, Karaçay Mahallesinden Fatma Bayhan, Dereçiftlik Mahallesinden Ali Çelik ve Gürlek Mahallesinden Mehmet Coşar adlı engelli vatandaşlarımıza akülü ve özel donanımlı tekerlekli sandalye teslim etti. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu  ‘’İlçemizde yaşayan engelli kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştırma anlamında gayretimiz, katkımız sürüyor. Honaz Belediyesi olarak ’ Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok’ hedefi ile hemşehrilerimize ulaşmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

aKÜLÜ tEKERLEKLİ sANDALYEaKÜLÜ tEKERLEKLİ sANDALYEaKÜLÜ tEKERLEKLİ sANDALYEaKÜLÜ tEKERLEKLİ sANDALYEaKÜLÜ tEKERLEKLİ sANDALYE