ANADOLU LİSESİNDEN BAŞKAN DEVECİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Honaz Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Müdür, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaret ederek, okul bahçesinde yapılan düzenleme çalışmaları ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Honaz Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kuzu ve beraberinde öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nu ziyaret ederek, okullarına yapmış olduğu destek ve verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi ve çiçek takdiminde bulundular.
Başkan Turgut Devecioğlu; 'Eğitim öğretim yuvalarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda belediye olarak gayretimiz sürüyor. Geçtiğimiz aylar içerisinde birçok okul bahçemizin düzenlemesi, kilitli parke taşı döşeme ve peyzaj çalışmalarını gerçekleştirdik. Geleceğimiz olan çocuklarımız için yaptığımız hizmetleri öncelik olarak görüyoruz. Belediye olarak çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmeleri için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz' şeklinde konuştu.
Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kuzu’da; 'Okulumuzun bahçe düzenlemesi ve yeşil alan oluşturulması konusunda verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Turgut Devecioğlu’na teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz' dedi. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi ZiyaretHimmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi ZiyaretHimmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi ZiyaretHimmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi ZiyaretHimmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Ziyaret