HONAZ İÇİN ÖNEMLİ PROTOKOL!

Honaz Meslek Yüksek Okulu mezuniyet töreninde Pamukkale Üniversitesi ile Honaz Belediyesi arasında önemli bir protokole imza atıldı. Yapılan protokol ile Honaz’ın bitki türleri ve biyolojik farklılıkları araştırılacak.
Honaz Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Göz Mevkiisinde düzenlenen tören ile okullarından mezun olarak diplomalarını aldılar. Göz Mevkiisinde düzenlenen mezuniyet törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Honaz Kaymakamı Turgut Gülen, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Honaz Meslek Yüksek Okulu yöneticileri, öğretim görevlileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Protokol konuşmalarının ardından Pamukkale Üniversitesi ile Honaz Belediyesi arasında ilçe adına önemli olan bir projeye imza atıldı. PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu arasında imzalanan protokol ile Honaz Dağındaki bitki türleri ve biyolojik farklılığı araştırılacak.  Pamukkale Üniversitesi Flora ve Fauna Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi tarafından yapılacak araştırmalar sonucunda ortaya çıkacak sonuçlar ise bilim adına önemli katkılar sağlayacak. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

ProtokolProtokolprotokolProtokolProtokol