HONAZ BELEDİYESİ ORTAOKULU TUBİTAK 4006 BİLİM FUARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

Honaz Belediyesi Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları eserlerin bulunduğu TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Z-Kütüphane okul bahçesinde düzenlenen törenle ziyarete açıldı.
Honaz Belediyesi Ortaokulunun TUBİTAK ile işbirliği içerisinde düzenledikleri bilim fuarında öğrencilerin yaptıkları buluşlar ve eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Düzenlenen bilim fuarı ve okul Z-Kütüphanesi açılışına Honaz Kaymakamı Turgut Gülen, İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Serkan Saydan, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, ilçe protokolü ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, eğitime her zaman destek olduklarını söyledi. Başkan Devecioğlu; “Bir millet ancak eğitimli bireyler sayesinde geniş ufuklar açar ve büyük adımlar atar. Bizlerde mümkün olduğunca, okullarımıza, öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Bu bilim fuarında öğrenciler çok güzel bilimsel eserler ortaya koymuş kendilerini kutluyorum” dedi.
Okul Müdürü Veli Karadeniz ise düzenlenen etkinlikte emeği geçenleri tebrik ederek, okula verdiği desteklerden ötürü Honaz Kaymakamı Turgut Gülen ve Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’na teşekkür etti.
Sergilenen eserlerin gezilmesinin ardından Kaymakam Gülen ve Başkan Devecioğlu, öğrencilere yaptıkları çalışmaların detayları ile ilgili sorular sordu. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Tubitak FuarıTubitak FuarıTubitak FuarıTubitak FuarıTubitak Fuarı