HİZMET DESTANI SÜRÜYOR!

Honaz Belediyesi, ilçenin sorunlarının çözümüne yönelik ve ihtiyaç önceliğine göre hazırladığı hizmet programı kapsamında mahallerde uzun yıllardır el atılmayan, çözülemeyen sorunları birer birer çözüme kavuşturuyor.
Kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını sırasıyla vatandaşın hizmetine sunan Honaz Belediyesi, birçok mahallede cadde ve sokak, yol ve kaldırımdaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız sürüyor.
İlçe ve mahalle sakinlerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Honaz Belediyesi, merkezde ve mahallelerde yaşayan vatandaşları toz ve çamurdan kurtarmak için hava şartlarının uygun olduğu günlerde kilit parke taşı döşeme, yol açma ve genişletme ile kumlama çalışmaları yürütüyor.
2015 yılı içerisinde toplam 25 bin ton sıcak asfalt, yaklaşık 30 bin metrekare kilitli parke taşı ve 29 bin metre kare kaldırım beton yatırımı yapan Honaz Belediyesi; bunun yanında Haydar Mahallesi ve Yeni Mahalle ile Karateke mahallesinde beton istinat duvarı ve taş duvar çalışmalarına ve asfalt işi tamamlanan bölgelerde kaldırım düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kocabaş Hürriyet Mevkii ve Kaklık İstasyon Mevkiinde gerçekleştirdiği sıcak asfalt kaplama çalışmaları ile Merkez Hisar Mahallesi, Yukarıdağdere, Akbaş, Emirazizli ve Ovacık mahallelerinde kilitli parke taşı, Kocabaş Sanayi bölgesinde de yeni imar yolu açma ve düzenleme çalışmalarını da hızlı bir şekilde sürdürüyor.
Çalışmaların devam ettiği mahallerde incelemeler yapan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, vatandaşlarla sohbet edip, kilit parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Devecioğlu, mahallelerdeki çalışmaların hava şartlarının uygun olduğu zamanlarda devam ettiği, kış mevsiminde vatandaşlarımız daha rahat olmaları için çalışmaların ara vermeden sürdürüleceğini ifade etti.
Honaz Yenileniyor
Devecioğlu, ilçe merkezimiz ile birlikte 22 mahallemizde arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. 2015 yılı içinde 30 bin metre kare kilit parke taşı, 25 bin ton sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. 2016 yılı programında da mahallelerimizde geri kalan taş döşeme, asfalt ve diğer çalışmalarımız devam edecek. İlçemize yakışır projeleri hayata geçiriyoruz. Yerleşim yerlerimizde ki yollarımızı, kaldırımlarımızı yeniliyoruz. Honaz ve mahallelerimizde her zaman söylediğimiz gibi hedefimiz 2017 yılında tüm mahallelerimizde sıcak asfalt kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunmak olacak’’ şeklinde konuştu. 
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor.
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor.
 
Hizmet destanı sürüyor
 
Hizmet destanı sürüyor
 
 
 

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Hizmet destanı sürüyorHizmet destanı sürüyorHizmet destanı sürüyorHizmet destanı sürüyorKarateke Duvar Çalışmaları