KOCABAŞ SANAYİ BÖLGESİNDE YENİ YOLLAR AÇILIYOR.

Kocabaş Mahallesinde mermer işleme tesislerinin çoğunlukla bulunduğu sanayi alanında yol genişletme, yeni yol açma çalışmaları hava şartlarının durumuna göre hız kesmeden sürüyor. Yaz kış demeden çalışmalarına devam eden Honaz Belediyesi ekipleri, koordineli çalışmalarıyla da göz dolduruyor.
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Devecioğlu; “Hava şartlarının durumu ne olursa olsun ekiplerimiz mahallelerimizde yol açma, genişletme, kilit parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Bölgemiz aynı zamanda bir sanayi alanı. Bu amaçla Kocabaş mahallemizde özellikler mermer, makine ve tekstil işletmelerinin yoğun olarak bulunduğu bölgemizde yeni imar yolu açma, genişletme ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyoruz. Yolu olmayan mahallelerimizde ve sanayi alanlarımızda ekiplerimiz tarafından çalışmalarını özverili bir şekilde devam etmekte. Her şey dünden daha güzel olacak. Çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Honaz ilçemizin tüm mahallelerinde yapılan çalışmalarda işçi kardeşlerimizin emeği var. Bu bölgemizde de yollar açılarak vatandaşlarımızı ve işverenlerimizi rahata kavuşturacağız.” şeklinde konuştu.
Kocabaş mahallesi sanayi bölgesinde hizmet veren fabrika sahipleri de yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini belirterek, Başkan Devecioğlu ve ekibine teşekkürlerini ilettiler. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Kocabaş Sanayi AlanıKocabaş Sanayi AlanıKocabaş Sanayi AlanıKocabaş Sanayi AlanıKocabaş Sanayi Alanı