BAŞKAN DEVECİOĞLU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, ilçeye bağlı Yukarıdağdere, Akbaş ve Karaçay mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.     
Honaz Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz mahallelerimizde çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu; “Mahallelerimizde ki çalışmaları halkımız takdirle karşılıyor. Bizler tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte 22 mahallemizdeki yollarımızda çalışmalarımıza bıkmadan, usanmadan devam ediyoruz ve edeceğiz.” dedi.
Yaklaşan kış mevsimi öncesi çalışmalara hız verdiklerini ifade eden Devecioğlu, mahalle gezilerimiz sırasında, çalışmalar ile ilgili vatandaşlarımızın göstermiş olduğu sabırdan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  Honaz Belediyesi olarak tüm ekip arkadaşlarımızca söz verdik. 2017 yılı sonuna kadar tüm mahallelerimizde kilit parke taşı döşemediğimiz yol kalmayacak. Tüm mahallelerimizde yollarımızı gezdiğimizde ayakkabımız toz ve çamur olmadan evimize gittiğimiz zaman bizler mutlu olacağız’’ şeklinde konuştu. 


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

mahallelerde incelememahallelerde incelememahallelerde incelememahallelerde inceleme