ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

Altyapı ve aydınlatma çalışmaları tamamlanan Cumhuriyet Mahallesine bağlı ara sokaklarda kilit parke taşı döşeme işleri öncesi Belediyemiz iş makineleri ile yol düzenleme çalışmalarına başlandı. Daha önce mevcut eski duvar ve müştemilatların yıkılarak genişletilen Hürriyet sokakta ki yapılan düzenlemenin ardından kaldırım bordür döşeme çalışmaları başlatılacak. Zemin düzenlemesi tamamlanan 414 Sokakta ve Yıldırım Sokakta ise kilit parke taşı döşenmeye başladı. Yol çalışmaları diğer sokaklarda da devam edecek.
Belediyemizce eğitim kurumlarına sağlanan destek çerçevesinde Honaz Cumhuriyet Ortaokulu’nun eski bahçe duvarı ve kapısı yıkılarak, yerine aydınlatmalı dekoratif duvar yapım çalışmalarında da sona gelinmek üzere. Yaklaşık elli metrelik Okul duvarının dörtte üçünde beton atma işi tamamlandı. 
Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AYDEM ekipleri tarafından aydınlatma ve yer altı elektrik çalışmaları tamamlanan Hürriyet Mahallesinin cadde ve sokaklarında Belediyemizce içme suyu ve kanalizasyon şebekelerinin yenilendiğini belirtti. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda hava şartlarının da düzelmesi ile birlikte kilit parke taşı döşeme ve asfaltlama çalışmalarına hız verileceğini ifade eden Başkan Devecioğlu; “Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm çalışmalarımızı kalıcı hizmetler vermek üzere gerçekleştiriyoruz. Amacımız daha yaşanabilir bir Honaz olacaktır. Bu anlamda çalışmalar sırasında bizlere sabır ve desteklerini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Cumhuriyet Mahallesi Kilitli Taş DöşemeCumhuriyet Mahallesi Kilitli Taş DöşemeCumhuriyet Mahallesi Kilitli Taş DöşemeCumhuriyet Mahallesi Kilitli Taş DöşemeCumhuriyet Mahallesi Kilitli Taş Döşeme